• CZECH
    • ENGLISH
    • GERMAN
    • POLISH

RUN 4 HELP

Kdy: 17.6.2023 Kde: Letenské sady, Praha

RUN FOR HELP - 5. ROČNÍK

Pod záštitou primátora Hlavního města Prahy 
Doc.MUDr. Bohuslava Svobody, CSc.

Závody, které mají smysl. Celé startovné jde na podporu No Foot No Stress. Přichystány jsou distance 4 km běh Českého rozhlasu ke 100. výročí a 8 km Run for help na širokých cestách pro dospělé, 1km nezávodní běh NO FOOT Run a pro děti 
běhy na 300 až 1200m.  Nově závod na 2 km PVZP Fénix Run pro 10 neziskových organizací.

Na 17.6.2023 se chystá charitativní akce v ČR na Letné. Nese název RUN for HELP.

Běžecká akce se bude skládat z dětských závodů a hned po dětech se na tatě vydají jednotlivci na 8 a 4 km. Těchto běhů se mohou zúčastnit jak profesionálové, tak i amatérští běžci, kteří svým startovným, celým, podpoří neziskovou organizaci. Startovné putuje na transparentní účet, odkud bude distribuován na potřebná místa. Závodníci si mohou na webu prohlédnout, kde jejich částka pomohla, či pomáhá. 

Trasa závodu vede po přírodním parku Letenské sady. Překrásný Běh Českého rozhlasu 4 km okruh vede závodníky skrz zázemí dokonce dvakrát. 

PVZP Fénix Run

Běžecká sezóna je aktuálně v plném proudu a zároveň je opět možné běhat fyzicky, a proto se PVZP rozhodla v rámci PVZP FénixRun spojit své síly také s Run4Help a charitativní závod PVZP FénixRun připojit k tradičním závodům Run4Help. Výtěžek ze startovného a dobrovolných příspěvků bude rovným dílem rozdělen mezi 10 nadačních fondů nebo spolků – Aponedo, Modrý Hroch, Pink Bubble, Nové Háro, Nadace Z + M, NFDO Krtek, Ze Srdce PVZP, Nova pomáhá a No Foot No Stress.

Další informace o charitativních bězích PVZP FénixRun tady

 

RUN for HELP 4 km – běh Českého rozhlasu ke 100. výročí zahájení pravidelného rozhlasové vysílání

Československo se v roce 1923 stalo teprve druhou evropskou zemí s pravidelným rozhlasovým vysíláním. Toto významné jubileum chce Český rozhlas oslavit se všemi svými posluchači. V pozici hlavního mediálního partnera stojíme po boku RUN for HELP od samého počátku a jsme velmi rádi, že se pořadatelé rozhodli věnovat ke 100. narozeninám rozhlasu běh na 4 km. Kromě toho, že si užijete skvělou akci, ještě pomůžete ostatním, výtěžek ze startovného půjde na nákup běžeckých protéz pro hendikepované sportovce. 

Běžte s rozhlasem a Run for Help pro radost, pro zábavu a pro dobrou věc!

Sto let je jen začátek!

 

Dětské závody - 1 až 4 okruhy (1 okruh = cca 300m) 

No Foot Otto bock Run - 1 km - startovné zdarma pro všechny hendikepované
PVZP Fénix RUN - 2 km - charitativní závod na 2 km
RUN for HELP -4km – běh Českého rozhlasu ke 100. výročí a 8 km pro No Foot No stress

MAPA21

fenix mapa

4/8km mapa

no foot

 

Hlavní partneři

Hlavní mediální partneři

Partneři

Čestní partneři

Mediální partneři

Pořadatel