• CZECH
    • ENGLISH
    • GERMAN
    • POLISH

Otázky a odpovědi

Jak mohu vytvořit/upravit registraci?

Pro první vytvoření registrace jsme pro tebe připravily PRŮVODCE. Pokud jsi s námi už běžel, stačí se přihlásit na svůj profil a poté kliknout na "upravit registraci na závody".

Nejsem ve startovní listině?

Ve startovní listině se nenacházíte, jelikož jste nezaplatil včas do data uvedeného k závodu Menu-Závod-Propozice –Přihlášky, nebo se platba nenačetla do systému, chybný variabilní symbol…atd… Proto vždy když se nevidíte ve startovní listině, na webu, vezměte si s sebou doklad o platbě. Předejte tak komplikacím, a v tomto případě nečekejte frontu a jděte přímo na akci k okénku ,,Nová registrace,,.

Chci vyzvednout startovní balíček kamarádovi, co udělat?

Pokud vyzvedáváte balíček někomu jinému, je třeba doložit kopii jeho dokladu, či vyfocené na telefonu.

Co si mám přinést s sebou na registraci?

Na registraci si s sebou vezměte Váš osobní doklad, jako je: Občanský průkaz, Řidičský průkaz a samozřejmě dobrou náladu. Pokud vyzvedáváte balíček někomu jinému, je třeba doložit kopii jeho dokladu, či vyfocené na telefonu.

Když jsem nezaplatil, přihláška zmizela, musím se přihlašovat znovu?

Stačí jen zaplatit pod údaji, co Vám přišly při přihlášení. Přihlášení se znovu aktivuje při připsání platby na účet. Zaplatit se musí nejdéle do dne uzavření on-line registrací, jinak musíte na místě vyplnit přihlášku znova. Vše uvedeno v Menu-Závod-Propozice –Přihlášky.

Jde si objednat tričko se sníženým startovným?

Bohužel tuto variantu nemáme k dispozici. Tričko si můžete objednat v e-shopu.

Kolik je cena startovného?

Cenu startovného naleznete vždy v propozicích závodu. Menu-Závod-Propozice –Přihlášky. Zde naleznete vše okolo startovného. 

Mohu stornovat startovné?

Startovné nelze vrátit. Můžeme Vám ho převést na jinou osobu, nebo jiný závod série.

1. Převod na jinou osobu on-line:

Osoba, na kterou má být registrace změněna se přihlásí do systému a do závodu, pak napíšete mail na info@eventmedia.cz s prosbou o převedení startovného na tuto osobu. My Vám to bezplatně převedeme. Žádost mailem musí být učiněna do data, kdy je možnost on-line registrace na daný závod. Nutno sledovat propozice na webu.

2. Postup při změně registrace na místě:

Osoba, která chce vaší registraci, si musí na akci vypsat čistou přihlášku, kterou najde na stolečcích před registrací.  Poté musí vyzvednout váš startovní balíček s vámi, nebo s vaší občankou (stačí kopie), po vyzvednutí registrace přejde s vyplněnou přihláškou a vaším registračním balíčkem k okénku ,,Nová registrace,, kde slečna převede za 50,- Kč registraci z vás na osobu, která za vás běží.

Hlavní partneři

Hlavní mediální partneři

Partneři

Čestní partneři

Mediální partneři

Pořadatel